OBSŁUGA KLIENTA: +48 12 257 35 00

Autoryzowany Salon i Serwis Kia w Krakowie

MYCONTACT - OBSŁUGA KLIENTA

 

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 7:00-19:00, sobota: 7:00-15:00

Justyna Nowakowska

Koordynator

+48 12 257 35 00

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl

Weronika Targosz

Konsultant

+48 12 257 35 00

weronika.targosz@rmfilipowicz.pl

Natalia Skalny

Konsultant

+48 12 257 35 00

natalia.skalny@rmfilipowicz,pl



 AUTORYZOWANY SALON KIA

KRAKÓW - ZABŁOCIE

 

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 9:00-18:00, sobota: 9:00-14:00

Bartłomiej Skrobot

Z-ca Kierownika Salonu Kia

+48 12 257 35 00

bartlomiej.skrobot@rmfilipowicz.pl

Dariusz Kozub

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

+48 12 257 35 00

dariusz.kozub@rmfilipowicz.pl

Kamil Gugała

Specjalista ds. sprzedaży samochodów  Kia

+48 12 257 35 00

kamil.gugala@rmfilipowicz.pl

Mateusz Mazur

Specjalista ds. sprzedaży samochodów  Kia

+48 12 257 35 00

mateusz.mazur@rmfilipowicz.pl

Wojciech  Nowak

Kierownik Salonu Kia

+48 12 257 35 00

wojciech.nowak@rmfilipowicz.pl

Marcin Kwiecień

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

+48 12 257 35 00

marcin.kwiecien@rmfilipowicz.pl

Przemysław Gałek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

+48 12 257 35 00

przemyslaw.galek@rmfilipowicz.pl

Jakub Cholewa

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

+48 12 257 35 00

jakub.cholewa@rmfilipowicz.pl


AUTORYZOWANY SERWIS KIA

KRAKÓW - ZABŁOCIE

 

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 7:00-19:00, sobota: 7:00-15:00

Grzegorz Igielski

Kierownik Serwisu / Specjalista ds. Gwarancji

+48 12 257 35 00

grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl

Dariusz Nosek

Doradca Serwisowy Kia

+48 12 257 35 00

dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

Andrzej Kurowski

Doradca Serwisowy Kia

+48 12 257 35 00

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Mateusz Główka

Doradca Serwisowy Kia

+48 12 257 35 00

mateusz.glowka@rmfilipowicz.pl

Sławomir Majkowski

Doradca Serwisowy Kia

+48 12 257 35 00

slawomir.majkowski@rmfilipowicz.pl


CZĘŚCI ZAMIENNE KIA

KRAKÓW - ZABŁOCIE

 

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 7:00-19:00, sobota: 7:00-15:00

Wojciech Rodak

Kierownik działu części Kia

+48 12 257 35 00

wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

Michał Ropa

Specjalista ds. części zamiennych Kia

+48 12 257 35 00

michal.ropa@rmfilipowicz.pl

Łukasz Zygadło

Specjalista ds. części zamiennych Kia

+48 12 257 35 00

lukasz.zygadlo@rmfilipowicz.pl


KREDYTY, LEASINGI, UBEZPIECZENIA KIA

 

ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 9:00-18:00, sobota: 7:00-14:00

Sebastian Borys

Specjalista ds. ubezpieczeń

+48 12 257 35 00

sebastian.borys@rmfilipowicz.pl

Oliwia Nycz-Kutaj

Specjalistka ds. finansowań i ubezpieczeń

+48 12 257 35 00

oliwia.nycz@rmfilipowicz.pl


LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH ORAZ NAPRAWY POWYPADKOWE KIA

 

ul. Dekerta 44, 30-704 Kraków

pn.-pt.: 7:00-19:00, sobota: 7:00-15:00

Marcin Muntean

Kierownik ds. likwidacji części

+48 12 257 35 00

marcin.muntean@rmfilipowicz.pl

Przemysław Klimek

Specjalista ds. likwidacji części

+48 12 257 35 00

przemyslaw.klimek@rmfilipowicz.pl

Krzysztof Piekarczyk

Specjalista ds. likwidacji części

+48 12 257 35 00

krzysztof.piekarczyk@rmfilipowicz.pl

Anna Młyńska

Specjalista ds. likwidacji części

+48 12 257 35 00

anna.mlynska@rmfilipowicz.pl

Adrian Płaszczyca

Specjalista ds. likwidacji części

+48 12 257 35 00

adrian.plaszczyca@rmfilipowicz.pl