AUTORYZOWANY SALON KIA

KRAKÓW - BRONOWICE


ul. Jasnogórska 9, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 9:00-18:00, sobota: 9:00-14:00

tel. bezpośreni: +48 12 655 22 22

Wojciech Nowak

Kierownik Salonu Kia

+48695 66 33 11

wojciech.nowak@rmfilipowicz.pl

Waldemar Szulc

Specjalista ds. sprzedaży Kia

+48 695 66 55 34

waldemar.szulc@rmfilipowicz.pl

Agnieszka Stefanek

Recepcjonistka

+48 695 66 55 25

agnieszka.stefanek@rmfilipoiwcz.pl


AUTORYZOWANY SALON KIA

KRAKÓW - ZABŁOCIE


ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 9:00-19:00, sobota: 9:00-14:00

tel. bezpośreni: +48 12 348 09 52

Jakub Szczuciński

Kierownik Salonu Kia

+48 605 55 71 99

jakub.szczucinski@rmfilipowicz.pl

Bartłomiej Skrobot

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

+48 695 66 33 22

bartlomiej.skrobot@rmfilipowicz.pl

Kalina Ochman

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

+48 669 60 56 08

kalina.ochman@rmfilipowicz.pl

Marcin Kwiecień

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Kia

+48 695 66 55 61

marcin.kwiecien@rmfilipowicz.pl


AUTORYZOWANY SERWIS KIA

KRAKÓW - ZABŁOCIE


ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 7:00-19:00, sobota: 7:00-15:00

tel. bezpośreni: +48 12 348 09 24

Wiktoria Janiszewska

Recepcja Serwisu Kia

+48 695 66 11 33

wiktoria.janiszewska@rmfilipowicz.pl

Andrzej Kurowski

Doradca Serwisowy Kia

+48 695 66 00 44

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Dariusz Nosek

Doradca Serwisowy Kia

+48 695 66 00 33

dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

Justyna Nowakowska

Recepcja Serwisu Kia

+48 697 60 86 05

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl

Mateusz Kubas

Doradca Serwisowy Kia

+48 697 60 86 01

mateusz.kubas@rmfilipowicz.pl

Grzegorz Igielski

Kierownik Serwisu / Specjalista ds. Gwarancji

+48 695 66 22 22

grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl


CZĘŚCI ZAMIENNE KIA

KRAKÓW - ZABŁOCIE


ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 7:00-19:00, sobota: 7:00-15:00

tel. bezpośreni: +48 12 348 09 27

Wojciech Rodak

Kierownik działu części zamiennych Kia

+48 695 66 00 77

wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

Michał Ropa

Specjalista ds. części zamiennych Kia

+48 661 55 95 59

michal.ropa@rmfilipowicz.pl

Przemysław Grodecki

Specjalista ds. części zamiennych Kia

+48 695 66 00 77

przemyslaw.grodecki@rmfilipowicz.pl

Grzegorz Światowiec

Specjalista ds. części zamiennych Kia

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl


KREDYTY, LESINGI, UBEZPIECZENIEA KIA


ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków

pn.-pt.: 900-18:00, sobota: 7:00-14:00

tel. bezpośreni: +48 12 348 09 30

Sebastian Borys

Specjalista ds. ubezpieczeń

+48 695 66 00 99

sebastian.borys@rmfilipowicz.pl

Sława Kwiatkowska

Specjalistka ds. finansowania

+48 695 66 66 41

slawa.kwiatkowska@rmfilipowicz.pl

Oliwia Nycz

Specjalistka ds. finansowania

+48 695 66 55 62

oliwia.nycz@rmfilipowicz.pl

Magdalena Serafin

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń

+48 605 55 73 55

magdalena.serafin@rmfilipowicz.pl


LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNY ORAZ NAPRAWY POWYPADKOWYE KIA

 

ul. Dekerta 44, 30-704 Kraków

pn.-pt.: 7:00-19:00, sobota: 7:00-15:00

tel. bezpośreni: +48 12 348 09 32

Marcin Muntean

Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 607 28 64 44

marcin.muntean@rmfilipowicz.pl

Anna Gajos

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 603 63 03 40

anna.gajos@rmfilipowicz.pl

Tomasz Sławiński

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 605 55 73 35

tomasz.slawinski@rmfilipowicz.pl

Rafał Cetnarowicz

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 33 00

rafal.cetnarowicz@rmfilipowicz.pl

Krzysztof Piekarczyk

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 22 55

krzysztof.piekarczyk@rmfilipowicz.pl

Grzegorz Światowiec

Specjalista ds. części  samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl