Salon i Serwis KIA w Krakowie

WSZECHSTRONNA

Wygodna przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

Potrzebujesz więcej przestrzeni? Poznaj nową Kia Ceed kombi. Łączy sportowy, niezawodny charakter z przestronnością i dynamiką. Eleganckie, opływowe nadwozie kombi z nieznacznie opadającą linią dachu i chromowanymi obramowaniami okien. W przedniej części nie różni się od wersji hatchback. Jest natomiast wyraźnie dłuższe. Relingi dachowe zwiększają funkcjonalność i dają jeszcze większe możliwości. Można ruszać przed siebie!

 

Wiemy, jaką przyjemność może dawać prowadzenie atrakcyjnego pojazdu. Dlatego oferujemy samochód, którego dynamiczna stylistyka idzie w parze z dobrymi osiągami. Nowa Kia Ceed przyciąga uwagę eleganckim, nowoczesnym nadwoziem i wieloma detalami, jak charakterystyczny grill, diodowe lampy przednie, światła diodowe do jazdy dziennej czy chromowane listwy okienne. Kia Ceed wprost zachęca, by ruszyć przed siebie. Jeżeli radość z jazdy jest dla Ciebie naprawdę ważna, nie możesz przeoczyć takiej okazji!

PRZESTRZEŃ

wielkich możliwości

 

Podgrzewane przednie siedzenia oraz kierownica są nie do przecenienia w chłodne dni.Nowa Kia Ceed jest wyposażona w podgrzewaną przednią szybę,a dzięki automatycznemu asystentowi parkowania bez trudu zajmiesz każde miejsce postojowe.  

Wybierz kolor który najbardziej pasuje do Ciebie

ISTOTA

elegancji

 

Spójrz na klinowaty kształt nadwozia o mocno zaakcentowanej linii bocznej i muskularną pokrywę silnika. Dodaj do tego niskie zawieszenie, krótkie zwisy nadwozia i duży rozstaw osi. Zalety wersji 5-drzwiowej to również przestronne i funkcjonalne wnętrze.

WIĘCEJ WRAŻEŃ 

Więcej przyjemności z jazdy 

 

Ceed jest dostępny z szeroką gamą jednostek napędowych o mocy od 100 do 140 KM oraz 6-stopniową manualną lub 7-stopniową dwusprzęgłową przekładnię (DCT), która zapewnia płynną zmianę biegów.Pewne prowadzenie ułatwia niezależny system zawieszenia.

Kia Ceed SW Kombi

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotr Zalewski  

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.