Salon i Serwis KIA w Krakowie

Zakochanie od pierwszego prowadzenia.

Partnerstwo na lata. Nowa Kia cee’d

 

Z pozoru można by pomyśleć, że nowa Kia cee’d ma tylko jeden cel. Zawrócić Ci w głowie swymdynamicznym charakterem. Ale to nie wszystko. Poza proporcjonalną i wyrazistą sylwetką, Kia cee’d została wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i bardziej wydajne silniki. Teraz jest też bardziej komfortowa.

 

Wszystko to sprawi, że zakochasz się w niej od pierwszego prowadzenia. I nigdy nie będziesz mieć dość. Tak jak partnerzy w długotrwałym związku, tak i Kia dzieli się wszystkim, co najlepsze. Oczekujesz więcej? Przekonaj się, jak przestronne i funkcjonalne wnętrze eleganckiej wersji kombi pobudzi Twoje zmysły.

PRZESTRZEŃ

wielkich możliwości

 

Wykończone chromowanymi elementami wnętrze Kia cee’d olśni każdego. Jest atrakcyjne i nowoczesne, a zarazem funkcjonalne. Stanowi niezwykłe połączenie komfortu, rozwiązań technicznych i elegancji. Dyskretne oświetlenie konsoli centralnej oraz gniazd USB i AUX sprawia, że wnętrze nabiera ciepłego charakteru.

Wybierz kolor który najbardziej pasuje do Ciebie

ISTOTA

elegancji

 

Spójrz na klinowaty kształt nadwozia o mocno zaakcentowanej linii bocznej i muskularną pokrywę silnika. Dodaj do tego niskie zawieszenie, krótkie zwisy nadwozia i duży rozstaw osi. Zalety wersji 5-drzwiowej to również przestronne i funkcjonalne wnętrze.

NAPĘDZA

do działania

 

WWyższa moc, większy moment obrotowy, niższa emisja CO2 — udoskonalone silniki zwiększą apetyt na jazdę. Dostępny jest nowy, dynamiczny, turbodoładowany silnik benzynowy 1,0 l T-GDI (120 KM) oraz nowoczesny silnik wysokoprężny 1,6 l CRDi (136 KM).

kia ceed my16 product film

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotr Zalewski  

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.