Salon i Serwis KIA w Krakowie

Otwórz się na nowe perspektywy

 

Niektóre samochody wywołują prawdziwe emocje i żywsze bicie serca. Dzięki wyjątkowej stylistyce i sportowemu duchowi przyciągają pełne zainteresowania spojrzenia. Do jazdy zachęcają nieprzeciętnymi osiągami, przestronnością i funkcjonalnością. Taka właśnie jest nowa Kia ProCeed, dostępna w wersji GT oraz GT Line.

 

Innowacyjne nadwozie nowej Kia ProCeed to efekt połączenia eleganckiej linii coupé z praktycznością kombi. Opływowa, dopracowana sylwetka wyróżnia się silnie opadającą linią dachu oraz wydatnymi przetłoczeniami bocznymi. Wraz z 18-calowymi obręczami kół ze stopu lekkiego demonstruje sportowy charakter modelu ProCeed. Nowoczesne nadwozie Kia ProCeed pozostawia niezapomniane wrażenie. To zasługa dynamicznego tyłu z harakterystycznymi lampami LED oraz dwóch końcówek układu wydechowego.

 

Oryginalność i niezwykłość nowej Kia ProCeed przejawia się w każdym detalu. Elektryzujące, czerwone linie sportowych nakładek na progi i aerodynamicznego zderzaka przedniego komponują się idealnie z akcentami grilla chłodnicy wersji GT. Lampy przednie i światła do jazdy dziennej LED w kształcie kostek lodu budzą zainteresowanie. Podobnie jak oryginalne obręcze kół ze stopu lekkiego. Nadwozie Kia ProCeed to przykład idealnego połączenia elegancji z wyjątkową przestronnością. Przestrzeń bagażowa wynosząca 594 litrów to jeden z najlepszych wyników w tym segmencie pojazdów. Na wszechstronność i wygodę wpływa również łatwy w użyciu system składania oparcia kanapy tylnej, dzielonego w proporcji 40:20:40 oraz funkcja automatycznego otwierania klapy bagażnika (Smart Power Tailgate). Listę zalet wydłuża wiele pomysłowych schowków i udogodnień dla kierowcy i pasażerów.

PRZESTRZEŃ

wielkich możliwości

 

Podgrzewane przednie siedzenia oraz kierownica są nie do przecenienia w chłodne dni.Nowa Kia ProCeed jest wyposażona w podgrzewaną przednią szybę,a dzięki automatycznemu asystentowi parkowania bez trudu zajmiesz każde miejsce postojowe.  

ISTOTA

elegancji

 

Spójrz na klinowaty kształt nadwozia o mocno zaakcentowanej linii bocznej i muskularną pokrywę silnika. Dodaj do tego niskie zawieszenie, krótkie zwisy nadwozia i duży rozstaw osi. Zalety wersji 5-drzwiowej to również przestronne i funkcjonalne wnętrze.

WIĘCEJ WRAŻEŃ

Więcej przyjemności z jazdy

 

ProCeed jest dostępny z szeroką gamą jednostek napędowych o mocy od 120 do 204 KM oraz 6-stopniową manualną lub 7-stopniową dwusprzęgłową przekładnię (DCT), która zapewnia płynną zmianę biegów.Pewne prowadzenie ułatwia niezależny system zawieszenia.

Kia PROCEED

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotr Zalewski  

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.