Salon i Serwis KIA w Krakowie

Kontakt | O naszej Firmie 

NAPISZ DO NAS

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotrek Zalewski

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

WYŚLIJ WYCZYŚĆ

WITAMY W RM FILIPOWICZ

Autoryzowanym Salonie oraz Serwisie KIA Motors

 

Firma RM FILIPOWICZ rozpoczęła działalność w 1990 roku. W 2010 obchodziliśmy jubileusz 20-lecia istnienia na rynku motoryzacyjnym.

 

Od samego początku mieścimy się w Krakowie, przy ul. Klimeckiego 25. Na początku lat 90-tych ub. wieku zostaliśmy pierwszym w Polsce prywatnym importerem samochodów Mitsubishi. W 1998 roku otrzymaliśmy autoryzację MMC Car Poland. Kolejnym krokiem w rozwoju było przystąpienie do sieci autoryzowanych dilerów Kia Motors.

 

Salon RM Filipowicz

 

Obecnie w naszych nowoczesnych obiektach przy ul. Klimeckiego w Krakowie znajdują się salony sprzedaży - Mitsubishi i KIA; sklep i magazyn z częściami zamiennymi oraz akcesoriami, a także autoryzowane serwisy obu marek. Prowadzimy również autoryzowany serwis koreańskiej marki Ssangyong oraz komis samochodów używanych.

 

Nasza firma znana jest także z organizacji imprez integracyjnych dla swoich klientów: rodzinnych rajdów typu off-road (Rytro, Szczawnica); szkoleń z bezpiecznej jazdy, czy też prezentacji nowych modeli samochodów. Naszą pasją jest motosport, dlatego też współpracujemy z kierowcami i zespołami rajdowymi, wspieramy organizacyjnie i logistycznie imprezy motoryzacyjne.  

 

Od kilkunastu lat firma RM Filipowicz znajduje się w czołówce sprzedaży samochodów Mitsubishi i KIA w Polsce. W ciągu ostatnich 20 lat z naszych salonów wyjechało ponad 40 tysięcy nowych samochodów. Wielokrotnie zdobywaliśmy tytuł „Dealera Roku”, zarówno w sieci dealerskiej KIA, jak i Mitsubishi oraz branżowe nagrody i wyróżnienia.

 

Doświadczenie i fachowość to największe auty naszej firmy. Zaufanie jakim darzą nas klienci to rzecz bezcenna.

 

Serdecznie zapraszamy!