Salon i Serwis KIA w Krakowie

Główny Księgowy

Krzysztof Mech

 

tel.: 12 257 35 00 wew. 24

krzysztof.mech@rmfilipowicz.pl

Księgowośći Finase:

Księgowa

Monika Seremak

 

tel.: 12 257 35 00 wew. 24

monika.seremak@rmfilipowicz.pl

Księgowy

Piotr Dobrzański

 

tel.: 12 257 35 00 wew. 27

piotr.dobrzeński@rmfilipowicz.pl

Księgowa

Weronika Łudzik

 

tel.: 12 257 35 00 wew. 27

weronika.ludzik@rmfilipowicz.pl

Koordynarot dz.

Łukasz Kański-Chmielewski

 

tel.: 12 257 35 00 wew. 21

lukasz.kanski@rmfilipowicz.pl

Marketing:

Specjalistka d/s Marketingu

Agnieszka Matuła

 

gsm: 695 66 11 33

agnieszka.matula@rmfilipowicz.pl

Koordynarot d/s administracji

Dorota Grela

 

tel.: 12 257 35 00 wew. 25

dorota.grela@rmfilipowicz.pl

Administracja:

Dyrektor Zarządzający

Piotr Kieca

 

tel: 12 257 35 00

piotr.kieca@rmfilipowicz.pl

Zarząd:

Kierownik Komisu

Paweł Kopacz

 

gsm: 605 55 73 34

pawel.kopacz@rmfilipowicz.pl

Samochody Używane:

Informatyk

Piotr Zalewski

 

gsm: 695 66 22 33

piotr.zalewski@rmfilipowicz.pl

Dział IT:

Kasjerka

Jolanta Król

 

tel.: 12 257 35 00 wew. 19

jolanta.krol@rmfilipowicz.pl

Kasa:

Kasjerka

Justyna Nowakowska

 

tel.: 12 257 35 00 wew. 19

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl

Dyr. d/s jakości obsługi Klienta

Tadeusz Walaszek

 

gsm.: 609 50 50 45

tadeusz.walaszek@rmfilipowicz.pl

Skargi i reklamacje:

KIA-KRAKOW.PL © 2014 | Mapa Strony | projekt i wykonanie:  Piotrek Zalewski

 

Przedstawione cenowy oraz parametry techniczne znajdujące się w serwisie www.kia-krakow.pl mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.